XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 listopada r.

1. Zbliża się adwent Pani organistka będzie roznosić opłatki w dni powszednie w godzinach wieczornych, w soboty po godzinie 10:00.
PORZĄDEK ROZNOSZENIA OPŁATKÓW: od  20 XI do 26 XI. : Ul. Wielkanocna 2, 2A, 4, 4A, 4B, 6, 8.
Ofiary złożone przy tej okazji jest to forma wdzięczności za posługę Pani Ani w naszej parafii.

Przypominam w środę 22 obchodzimy wspomnienie św. Cecylii, w modlitwie pamiętajmy o naszej pani Ani Miszkiel- Borkowskiej – Organistce, i wszystkich grających śpiewających, zwłaszcza prowadzących scholę dziecięcą, czy też dorosłych.

2. Za tydzień taca przeznaczona jest na WSD w Ełku

3. Za tydziań Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata -ostatnia niedziela roku kościelnego. Niedziela patronalna Akcji Katolickiej w modlitwie pamiętajmy o jje członkach w naszej wspólnocie parafialnej i zapraszamy do jej grona.

4. Zakupiliśmy organy kościelne koszt 1150 zł. Także słyszymy nowe dźwięki.