XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA-14 października 2018 r.

1. Nabożeństwa różańcowe o godz. 16.30. Szczególnie dzieci zapraszamy w poniedziałek i środę lub w inne dni nie można w te dni.

Wyjątkowo z racji rekolekcji w piątek i sobotę modlitwa różańcowa po Koronce do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00
Modlitwie różancowej przewodniczą i prowadzą krótkie rozważania :
15. X (poniedziałek) Dzieci
16. X (wtorek) Róża różańcowa rodziców za dzieci św. Stanisława Kostki
17. X (środa) Dzieci
18. X (czwartek) Róża różańcowa rodziców za dzieci św. Franciszka i Hiacynty
19. X (piątek) godz. 15.00 – róża różańcowa św. Jana Pawła II
20. X (sobota) – godz. 15.00 – róża różańcowa św. Faustyny Kowalskiej
21. X (niedziela) – Gloriosa Trynita

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
3. Przypoinam i serdecznie zapraszam na nasze rekolekcje w duchu miłości Ojczyzny z racji 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę połaczone z odpustem parafialnym. Uroczysta suma i procesja godz. 11.30.
(Treść zaproszenia) . Plakat w kruchcie.
4. Zapraszam do pogłębienia wiary poprzez Seminariu Nowego Życia w Trójcy Świętej, które rozpocznie się 22 X w poniedziałek o godz. 17.00 i będzie trwało przez 7 poniedziałków. W imieniu Wspólnoty Gloriosa Trynita serdecznie zapraszamy. (Treść zaproszenia). Plakat w kruchcie.
5. Zbliża się listopad. Czas szczególnej modlitwy za zmarłych. Po Mszy św. możemy zabrać ze sobą karteczki na wypomniki jednorazowe i na Msze św. nowennową za zmarłych.
6. Po Mszy św. coroczna zbiórka na Fundusz Trzeciego Tysiąclecie jest to pomoc młodzieży ubogiej w nauce.
7. Wybory. Zachęta.