XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 października 2018 r.

1. Nabożeństwa różańcowe o godz. 16.30. Szczególnie dzieci zapraszamy w poniedziałek i środę lub w inne dni nie można w te dni.
Modlitwie różancowej przewodniczą i prowadzą krótkie rozważania :
8. X (poniedziałek) Dzieci
9. X (wtorek) Akcja Katolicka
10. X (środa) Dzieci
11. X (czwartek) Odnowa w Duchu Świętym „Apostołowie Pana”
12. X (piątek) – Nadzwyczajni Szafarze Najświętszego Sakramentu
13. X (sobota) – rodzice dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej
14. X (niedziela) – Gloriosa Trynita

2. 14 X. po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
3. Zapraszamy już dziś na nasze rekolekcje w duchu miłości Ojczyzny z racji 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę połaczone z odpustem parafialnym. (Treść zaproszenia) . Plakat w kruchcie.
4. Propozycja pogłębienia wiary poprzez Seminariu Nowego Życia w Trójcy Świętej, które rozpocznie się 22 X w poniedziałek o godz. 17.00 i będzie trwało przez 7 poniedziałków. W imieniu Wspólnoty Gloriosa Trynita serdecznie zapraszamy. (Treść zaproszenia). Plakat w kruchcie.
5. Zbliża się listopad. Czas szczególnej modlitwy za zmarłych. Po Mszy św. możemy zabrać ze sobą karteczki na wypomniki jednorazowe i na Msze św. nowennową za zmarłych.