XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA -30 września 2018 r.

1. Od 1 października nabożeństwa różańcowe o godz. 16.30. Poświęcenie różańców o godz. 10.00. Szczególnie dzieci zapraszamy w poniedziałek i środę lub w inne dni nie można w te dni.

Modlitwie różancowej przewodniczą i prowadzą krótkie rozważania :
1.X (poniedziałek) Dzieci
2.X (wtorek) Wspólnota Różańcowa im. Jana Pawła II.
3.X (środa) Dzieci
4.X (czwartek) Wspólnota Różancowa im. św. Faustyny
5.X (piątek) – Ruch Rodzin Nazaretańskich
6.X (sobota) – ministranci
7.X (niedziela) – Gloriosa Trynita

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 pierwsze spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Apostołowie Pana” zaprasza na Mszę Świętą i adorację Najświętszego Sakramentu, która odbędzie się w środę  03 października o godzinie 19 . Po Adoracji możliwość modlitwy wstawienniczej. Zapraszamy! ”
4. W tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca od godziny 15.00 adoracja NS do Mszy św. wieczornej.