XXVI Niedziela Zwykła- 26 września 2021 r.

1.Dziś zgodnie z zapowiedzią po Mszy św. możemy złożyć swoją ofiarę na ołtarzy bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego w kruchcie czy też w zakrystii. Projekt ołtarzyka na drzwiach wejściowych. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na ten cel.

2.  Dzisiaj o godz. 18 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

3.We środę przypada święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

4.Już w piątek 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Odbywać się będą codziennie o godz. 16.30.

5.W tym tygodniu przypadają I piątek i sobota miesiąca.Od 15.00 adoracja NS do Mszy św. wieczornej.

6.Młodzieży z klasy 8 przypominamy, że do końca miesiąca należy złożyć deklarację o przystąpieniu do przygotowania do sakramentu bierzmowania.

7.Ruch „Strumienie Życia” zaprasza na rekolekcje „Na początku.” Jest to czas spotkania z Bogiem w swoich ranach z dzieciństwa. Więcej informacji na ten temat oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie strumieniezycia.pl