XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 października 2019 r.

1. Zapraszam każdego dnia 16.30 na różaniec. Modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczą:
20.X Gloriosa Trynita
21 X Dzieci
22 X Ruch Rodzin Nazaretańskich
23 X Dzieci
24 X Róża Różańcowa św. Faustyny
25 X Ministranci
26 X Róża Różańcowa św. Jana Pawła II
27.X Gloriosa Trynita
2. Bóg zapłać osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości odpustowych.

3. Młodzież bierzmowaną za tydzień proszę o obecność na Mszy św. o godz. 11.30. Po Mszy pierwsze spotkanie.

4. Zbliża się listopad zachęcam do uporządkowania grobów bliskich oraz do wypełnienia
WYPOMINEK JEDNORAZOWE – zmarłych z całej rodziny
MSZA ŚW NOWENNOWA – w sposób szczególny zmarłych w ostatnim czasie, najbliższych

5. Za tydzień w naszym Katolickim Przedszkolu „ U Lolka” jak w ubiegłym roku Bal Wszystkich Świętych. Dzieci zachęcam, aby przebrać się za świętego i przyjść na Mszę św. o 10.00 i później na bal.

6. Akcja Katolicka serdecznie zaprasza dnia 26 października br.( sobota ) do uczestnictwa w procesji ku czci Wszystkich Świętych.
Zapraszamy do uczestnictwa całe rodziny. Zachęcamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci i młodzież, aby na czas procesji utożsamili się z postacią swojego ulubionego świętego, zakładając charakterystyczne elementy stroju lub ich symbole, atrybuty.
Dodatkową atrakcją będzie Bal Świętych i wspólny poczęstunek.
Program marszu przedstawia się następująco:
15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia par.pw. św. Wojciecha
15.15 – Przemarsz ulicami miasta do par. pw. św. Jana Apostoła
i Ewangelisty ul. Toruńska 1
15.45 – Bal Świętych (zabawy dla dzieci oraz słodki poczęstunek)
Asystent Diecezjalny Prezes Zarządu DIAK Diecezji Ełckiej
Ks. dr Maciej Gilewski Aneta Wolna