XX NIEDZIELA ZWYKŁA -29 października 2017r.

1. Podaję porządek Mszy świętych w Uroczystość Wszystkich Świętych:
1.XI.2017 r. środa godz: 8.00,10.00,17.00. Na cmentarzu głównym o godz. 11.30.
Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
2.XI. 2017 r. czwartek godz: 7.30 i 17.00

Od 1 do 8 listopada możliwość uzyskania odpustu zupełny za duszę zmarłego po zwykłymi warunkami za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.
2. W tygodniu I Piątek i I Sobota miesiąca od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy świętej Wieczornej.
3. Zbliża się miesiąc listopad w którym w sposób szczególny polecamy naszych bliskich zmarłych.
Przy wyjściu z kaplicy są do nabycia w kopertach kartki :
- na wypominki jednorazowe za zmarłych (wypisujemy wszystkich naszych zmarłych,
- na Mszę Nowennową za zmarłych – ( w sposób szczególny pamiętamy o zmarłych w ostatnim czasie) przez 9 kolejnych dni od 1 do 9 listopada będziemy modlili się w dziewięciu Mszach Świętych połączonych z nieszporami żałobnymi o godz. 17.00 za poleconych naszych bliskich zmarłych prosząc dla nich o dar Nieba. Składamy kartki z wypominkami u księdza Proboszcza w zakrystii lub wrzucamy do skrzyni, możemy wrzucić na tacę.

4. W listopadzie modlitwa za zmarłych poleconych w wypominkach w dni powszednie i w niedzielę o godz. 16.40. Od 1 do 9 listopada Msze nowennowe z nieszporami żałobnymi za poleconych zmarłych.

5. Zapraszam na nabożeństwa październikowe o godz. 16.30.
Modlitwie różańcowej przewodniczą i prowadzą krótkie rozważania :
30. poniedziałek – dzieci
31 wtorek – róża różańcowa św. Faustyny

6. Przypominam deklaracje kandydaci do bierzmowania przynoszą z rodzicami po dowolnej Mszy św. niedzielnej. Za tydzień o 11.30 Msza św. pierwsze spotkanie formacyjne na rozpoczęcie przygotowań do bierzmowania.

7. Bóg zapłać za udział w przygotowaniu uroczystości odpustowych. Zwłaszcza za współtworzenie procesji odpustowej. Informacje z uroczystości odpustowej i zdjęcia na stronie diecezjalnej i parafii.

8. Mamy zaproszenie 31.X.2017 r. Uroczystość 74 rocznicy akcji AK pod Ełkiem. Msza św. 9.00 w Nowej Wsi Ełckiej. Po pomnikiem poświęcenie krzyża i odsłonięcie tablicy informacyjnej. Zapraszam serdecznie.

9. Pismo bp Jerzego Mazura przestrzegające angażowanie się w Halloween (pogaństwo)

10. Do nabycia książka cegiełka – 10 zł na budowę kościoła w Regielnicy.