XVIII NIEDZIELA ZYKŁA – 5 sierpnia 2018 r.

1. Bóg zapłać za ofiarę na Dom Parafialny 1000 zł anonimowy ofiarodawca.

2. Już dzisiaj podaję termin uroczystości poświęcenia pomnika za Ojczyznę ” Bramy Niepodległości” połączone z miejskimi obchodami 17 września 2018 r.. Uroczystości odbędą się 15 września (sobota) 2018 r. o godz. 9.30. Będziemy przygotowywać się na te uroczystości. Zaprośmy gości na te obchody. Na pewno cały program będzie ciekawy. Przewidziany jest koncert pieśni patriotycznych.

3. W sobotę, 11 sierpnia 2018 roku odbędzie się XVI Diecezjalna Pielgrzymka w intencji trzeźwości do Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej. Program spotkania rozpoczyna się już o godzinie 10.00, a zakończy się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Uroczysta Msza św. będzie sprawowana o godzinie 11.00. Przed Eucharystią będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

4. W ubiegłą niedzielę parafia pw. św. Wojciecha w Rydzewie złożyła ofiarę na wsparcie naszej parafii w kwocie 1100 zł. Pamiętajmy w modlitwie o ofiarodawcach.

5. Organizujemy w parafii pielgrzymkę do Medjugorie. Zachęcam do udziału jest to szczególne miejsce łaski i opieki Matki Bożej. Termin wyjazdu 6-13 października (od soboty do niedzieli). Proszę o zastanowienie się. Wkrótce szczegóły i zapisy. Byliśmy z parafii: w Rzymie, w Ziemi Świętej. Czas nawiedzić miejsce szczególne objawień Matki Bożej.