Godziny Mszy Świętych w naszej kaplicy:
Niedziele: 8.00, 11.00 (z udziałem dzieci), 17.00
Dni powszednie: 17.00

XII NIEDZIELA ZWYKŁA- 25 czerwca 2017 r.

1. 24 maja spłonął dom w Rudzie, parafii Drygały zamieszkały przez 4 rodziny. Po Mszach św. 2 lipca będzie zbiórka do puszek jako pomoc i wsparcie w odbudowie spalonego domu. Bóg zapłać za okazaną pomoc.

2. Pierwsza sobota miesiąca w tygodniu od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszam.

3. Na Kościół złożyła ofiarę : 200 zł rodzina Laskowskich, Arciszewska Zofia 150 zł. Bóg zapłać.

4. W każdy poniedziałek i wtorek wakacji od godz. 15.00 będzie możliwość za niewielką odpłatnością pojeździć na kucyku. Zapraszam serdecznie. Dzisiaj po Mszy św. o 11.00 za darmo.

5. 29 czerwca w czwartek – Uroczystość św. Piotra i Pawła – taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Msze św. o godz. 8.00 i 17.00.

6. Życzę radosnych błogosławionych i bezpiecznych wakacji dzieciom i dorosłym urlopów.

7. 9 lipca o godz. 17.00 podczas Mszy św. odbędzie się uroczyste przyjęcie do grona Trynitarzy członków wspólnoty Gloriosa Trynita. Już dzisiaj zapraszam na powyższe uroczystości.