VII NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ – 27 maja 2018 r.

1. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o 11.30 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania i rodziców.

2. W najbliższy czwartek 31 maja przypada Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św. : 8.00, 10.00 i 17.00. Mszy św. o godz. 11.30 nie ma. O godz. 11.00 na placu św. Jana Pawła II Msza św. główna z procesją Bożego Ciała. Zapraszam do udziału we Mszy św. oraz procesji. Jako parafia mamy oprawę Liturgii Mszy św. Proszę, aby jak co roku w procesji uczestniczyła nasza chorągiew św. Jana Pawła II.
W tym roku ma gościć na Mszy św. Kardynał z Nowej Gwinei. Ofiary na misje.

3. Festyn rodzinny organizowany przez parafię i Katolickie Przedszkole „U Lolka” po Mszy św. o godz. 11.30. Dużo atrakcji…… Można będzie zrobić zdjęcie w foto budce i złożyć ofiarę dobrowolną na rzecz Pomnika za Ojczyznę.

4. Dzisiaj od 9.30 do 11.30 Festiwal Piosenki pt. Ełckie rodziny śpiewają o Ojczyźnie.

5. W tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Od 15.00 wystawienie NS.

6. 1 czerwca w piątek jest to dzień dziecka. Caritas Diecezji Ełckiej zaprasza na plac św. Jana Pawła II. Msza św. o godz. 11.00 i mnóstwo atrakcji. Szczegóły na plakacie.

7. Bóg zapłać za ofiarę 600 zł na ławki od mieszkańców bloku ul. Wielkanocnej 8.

8. Od 3 czerwca Matka Boża Fatimska odwiedzi mieszkańców bloku ul. Wielkanocnej 6.