V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 luty 2018 r.

1.Przewodnicy ełckiej grupy pielgrzymkowej na Jasną Górę zapraszają wszystkich pielgrzymów oraz przyjaciół pielgrzymki na wspólną zabawę taneczną. Odbędzie się ona w najbliższą sobotę 10 lutego br. Rozpoczniemy ją Mszą Św. o godz. 18:00 w ełckiej katedrze. Koszt udziału to 50 zł. Wpłaty można dokonać podczas spotkania.”

2. Zaproszenia do udziału w Kursie Fotografów i Kamerzystów, który ma na celu zdobycie certyfikatu upoważniającego do dokumentalizacji fotograficzno-filmowej podczas ceremonii kościelnych w diecezji ełckiej. Warsztaty są organizowane przez Centrum Oświatowo Dydaktyczne i Wydział Duszpasterstwa Ogólnego. Zajęcia z zakresu: „Fotograf i kamerzysta w zgromadzeniu liturgicznym” będą odbywały się podczas dwóch sobót 17 lutego i 3 marca 2018 r. od godziny 10.00,  w Sali Konferencyjnej w budynku Kurii Biskupiej w Ełku. Cykl spotkań zakończy się egzaminem i wręczeniem certyfikatów. Koszt udziału w zajęciach (wraz z materiałami dydaktycznymi) wynosi 200 zł. Zgłoszenia należy kierować pod adres Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego: wdo@diecezja.elk.pl tel. 87 – 621-68-14.

3. Bóg zapłać za pomoc w rozebraniu dekoracji bożonarodzeniowej.

4. Za tydzień po Mszy o 10.00 spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnych. Przypominam o obejrzeniu rodzinnie filmu: „Największy z cudów.”

5. Przypominam poranne msze św. są w poniedziałek, piątek i sobotę o 7.15. Wieczorne o 17.00 każdego dnia.

6. Jutro 5 lutego przypada wspomnienie św. Agaty, po każdej Mszy św. poświęcenie chleba i wody św. Agaty.

7. Nowy miesięcznik Martyria. 5 zł

8. Za tydzień dzień chorego. Zapraszam chorych na godz. 8.00, podczas Mszy św. udzielimy sakramentu namaszczenia chorych.