V Niedziela Wielkiego Postu – 21 marca 2021 r.

1. Taca z dnia dzisiejszego przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Ełku.
  2. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek na rzecz Nikodema Wasilewskiego choremu na SMA 1640 zł .  Bóg zapłać
  3. W tygodniu w czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego 25 marca – Msze św. 7.15 i 17.00. W Kościele jest to dzień Świętości Życia.
  4. W tym tygodniu organizujemy zbiórkę wielkopostną jako pomoc Polakom na Wileńszczyźnie ( jako Fundacja, parafia, przedszkole,Szczep Pokolenie JP II). Po Mszach św. wieczornych w tygodniu od ok. 17.30 do 18.00  będzie można ofiarować żywność długoterminową, dobre ubrania, które zalegają w szafach, kosmetyki dziecięce. Przynosimy dary do zakrystii, lub bezpośrednio do salki za zakrystią.
  5. Zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
    • Drogi Krzyżowej godz. 16. 30 w każdy piątek, można też indywidualnie w kościele, czy też domu odbyć nabożeństwo drogi krzyżowej.
    • Gorzkich Żali godz. 16.30 w każdą niedzielę
      Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  6. Przypominam, że trwają zapisy do naszego Katolickiego Przedszkola „U Lolka” na nowy 2021-2022 rok.
  7. Każdego dnia od godz. 16.30 jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.