Wspólnoty
Odnowa w Duchu świętym „Apostołowie Pana”
Grupa Odnowy w Duchu Świętym Apostołowie Pana przy parafii św. Jana Pawła II w Ełku zawiązała się 13 marca 2013r. – był to dzień wyboru papieża Franciszka. Opiekunem został ksiądz Przemysław Zamojski, liderem Joanna Kadłubowska.
Obecnie opiekunem  jest ksiądz Paweł Makarewicz, liderem Renata Rochowicz.
Grupa Odnowy w Duchu Świętym Apostołowie Pana przy parafii św. Jana Pawła II w Ełku spotyka się we wtorki o godz. 19:00 w salce nad przedszkolem – wejście od tyłu. Odnowa w Duchu Świętym to zaproszenie do wejścia w miłość Pana Boga i przemiany swojego życia. Duch Święty uzdalnia człowieka do dialogu z Bogiem, do odnajdywania Go w Słowie Bożym i w wydarzeniach dnia codziennego. Na spotkaniu modlimy się spontanicznie, rozważamy fragment Słowa Bożego, rozmawiamy. Duch Święty objawia się w swoich darach, wystarczy Mu się poddać. Raz w miesiącu w każdą drugą środę  miesiąca w roku szkolnym zapraszamy na godz. 19:00 na mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Grupa wstawiennicza obejmuje w szczególny sposób modlitwą indywidualne intencje składane do skrzyneczki umieszczonej przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia. Służymy też modlitwą wstawienniczą osobom, które o to poproszą.
Kontakt: apostolowiepana@onet.pl
W spotkaniach i we mszy świętej może uczestniczyć każdy, także osoby spoza wspólnoty. Zapraszamy!