Godziny Mszy Świętych w naszej kaplicy:
Niedziele: 8.00, 11.00 (z udziałem dzieci), 17.00
Dni powszednie: 17.00

Wspólnoty
Odnowa w Duchu świętym „Apostołowie Pana”

Grupa Odnowy w Duchu Świętym  Apostołowie Pana przy parafii św. Jana Pawła II w Ełku zawiązała się 13 marca 2013r. – był to dzień wyboru papieża Franciszka. Opiekunem został ksiądz Przemysław Zamojski, liderem Joanna Kadłubowska.

Grupa Odnowy w Duchu Świętym  Apostołowie Pana przy parafii św. Jana Pawła II w Ełku spotyka się w czwartki o godz. 19:00 w salce nad przedszkolem – wejście od tyłu.

Odnowa w Duchu Świętym to zaproszenie do wejścia w miłość Pana Boga i przemiany swojego życia. Duch Święty uzdalnia człowieka do dialogu z Bogiem, do odnajdywania Go w Słowie Bożym i w wydarzeniach dnia codziennego.  Na spotkaniu modlimy się spontanicznie, rozważamy fragment Słowa Bożego, rozmawiamy. Duch Święty objawia się w swoich darach, wystarczy Mu się poddać.

Raz w miesiącu w każdy drugi czwartek miesiąca w roku szkolnym zapraszamy na godz. 19:00 na mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.

Grupa wstawiennicza obejmuje w szczególny sposób modlitwą indywidualne intencje składane do skrzyneczki wystawionej na ołtarzu Bożego Miłosierdzia. Służymy też modlitwą wstawienniczą osobom, które o to poproszą – kontakt: Joanna Kadłubowska, telefon 503-066-679.

W spotkaniach i we mszy świętej może uczestniczyć każdy, także osoby spoza wspólnoty. Zapraszamy!

Strona Odnowy Diecezji Ełckiej: www.odnowa.diecezja.elk.pl