Godziny Mszy Świętych w naszej kaplicy:
Niedziele: 8.00, 11.00 (z udziałem dzieci), 17.00
Dni powszednie: 17.00

O parafii
Nabożeństwa i Odpusty

Nabożeństwa:

Każdego dnia o godzinie 15.00 jest odprawiane Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (Koronka do Miłosierdzia Bożego).

W każdy poniedziałek w sposób szczególny o godz. 17.00 jest sprawowana Msza święta i nabożeństwo z Litanią do św. Jana Pawła II.

W każdy poniedziałek o godz. 16.30. odbywa się przed obrazem św. Jana Pawła II modlitwa różańcowa.

W każdy wtorek po Mszy św. o godz. 17.00 odbywa się nabożeństwo do Matki Bożej – Matki Kościoła (za rodziny, parafię i w intencjach indywidualnych).

16 dnia każdego miesiąca o godz. 17.00 modlimy się przyzywając wstawiennictwa św. Jana Pawła II w intencji naszej Ojczyzny. Zapraszamy zainteresowane osoby do wygłaszania prelekcji.

Odpust:

Odpust w naszej parafii obchodzimy 22 października we  wspomnienie św. Jana Pawła II ( lub w pierwszą niedzielę po 22 października).