IV Niedziela Zwykła – 3 luty 2019 r.

1. We wtorek – 5 luty – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i  męczennicy. Podczas każdej Mszy Świętej błogosławieństwo chleba i wody ku czci świętej.

2.   W tym tygodniu przypada czwartek miesiąca. Pamiętajmy w modlitwie o powołania kapłańskie i zakonne.

3. W następną niedzielę po Mszy Świętej o godz. 1000 spotkanie przed I Komunią  Świętą dla Rodziców i Dzieci klas III. Po Mszy św. 11.30 spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.

4. Zachęcam dzieci w wieku od 5 do 14 lat do nauki i gry w szachy. Będzie taka możliwość w naszym Katolickim Przedszkolu. Spotkanie organizacyjne w środę o godz. 18.00. Koszt 20 zł za miesiąc /raz w tygodniu ok. godziny. Gra w szachy wzmacnia pamięć, rozwija myślenie matematycznie i logicznie. Zapraszam dzieci chętne i rodziców na spotkanie organizacyjne. Zajęcia będzie prowadził instruktor szachowy i sędzia.

5. Od dzisiaj Matka Boża Fatimska odwiedza rodziny zamieszkałe na ul. św. Jana Pawła II 21.

6. Msza św. Dziękczynna za peregrynację Matki Bożej Fatimskiej mieszkańców ul. św. M.M. Kolbe 2 odbędzie się 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego o godz. 17.00