III NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 stycznia 2018 r.

1. Na stronie diecezji ełckiej znajduje się relacja ze spotkania opłatkowego osób niesłyszących diecezji. Zachęcam do przeczytania.
2. Można już składać deklaracje (dzieci z parafii) na nowy rok przedszkolny 2018/2019 do naszego Katolickiego Przedszkola ” U Lolka”. Zgłoszenia na stronie internetowej przedszkola. Liczba miejsc ograniczona.
3. Mamy kilka wolnych miejsc na wyjazd na zimowisko do Sejn w przyszłym tygodniu. Wiek od IV klasy szkoły podstawowej.
4. Za tydzień po Mszach świętych ofiary na ogrzewanie kaplicy.
5. W tygodniu Msze św. o 17.00. Z rana w każdy poniedziałek, piątek i sobotę o godz. 7.15.
5. Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy i grajmy Mu – kolędowanie ze św. Janem Pawłem II”
Po wnikliwej analizie wszystkich występów komisja postanowiła nagrodzić i wyróżnić: w kategorii 6 latki –kl. I
Lena Bruszkiewicz – kl. I
Emilia Jusiel – kl. I
Patrycja Nowosadko – 6 lat
Marcel Pietruczuk – 6 lat
wyróżnienia – Jan Paweł Jurek – 6 lat i Daria Filipkowska – 6 lat
w kategorii klas II – IV
Natalia Milewska – kl. III z tatą p. Jarosławem
Wiktoria Jankowska – kl. IV
Natalia Brodowska – kl. III
Zofia Piotrowska – kl. IV
wyróżnienia – Paulina Komar – kl. IV, Oliwia Goliczewska – kl. IV, Zofia Boguska – kl. IV, Kacper Barwikowski – kl. IV
w kategorii klas V –VII
Patrycja Orłowska – kl. VI
Martyna Więcko kl. V
Magdalena Dzierżyńska – kl. VI
Magdalena Ejza – kl. V
Martyna Oleksińska – kl. VI i młodsza siostra
Jakub Piotrowski – kl. VII
wyróżnienia – Alicja Szymkiewicz – kl. VI, Maja Budnik – kl. V, Julia Czerwonka – kl. V
6. Pomódlmy się za bp. Romualda Kamińskiego. W dniu wczorajszym odbył się ingres. Matce Bożej powierzmy jego posługę w Diecezji Warszawsko-raskiej.