I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 5 marca 2017 r,

1. Za dwa tygodnie w III niedzielę Wielkiego Postu rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Wygłosi je ks. Przemysław Zamojski, obecnie posługuje we Włoszech niedaleko Mediolanu.

2. Serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
– Drogi Krzyżowej godz. 16. 30 w każdy piątek
– Gorzkich Żali godz. 16.30 w każdą niedzielę

3. W najbliższy piątek 10 marca o godz. 19.00 w parafii pw. św. Rafała Kalinowskiego rozpocznie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej miejskiej dla Kobiet a zakończy się w Katedrze Ełckiej. Zapraszam do udziału kobiety.

4. Zachęcam do składania ofiar na Kwiaty do Grobu Pańskiego w skrzyneczkę na końcu ławek.

5. Bóg zapłać za okazaną pomoc osobom zaangażowanym w przygotowanie wizytacji kanonicznej.

6. Za tydzień 12 marca na mszy św. o godz. 11.00 poświęcimy modlitewniki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Spotkanie 7 marca o godz. 19.00 rodziców przedstawicieli klas oraz chętnych bezpośrednio zaangażować się w dekoracje pierwszokomunijne.

7. W najbliższy czwartek o godz. 19.00 Msza św z modlitwą o uzdrowienie. Bardzo serdecznie zapraszam.