niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.,pt.,sob. 7.15, 17.00
wt.,śr. 17.00

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU– 1 marca 2020 r.

1.Dzisiaj z naszej parafii po Mszy św. o 8.00 harcerz podharcmistrz Rafał Kozikowski ruszy jako pielgrzym do Wadowice miejsca narodzin św. Jana Pawła II a później jak Bóg pozwoli do grobu św. Jana Pawła II do Rzymu w intencji obrony życia poczętego oraz powrotu Europy do chrześcijańskich korzeni. Otoczmy Pielgrzyma naszymi modlitwami…..
2.
Serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwach:
- Drogi Krzyżowej godz. 16. 30 w każdy piątek
- Gorzkich Żali godz. 16.30 w każdą niedzielę
Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Przypominam, że trwają zapisy do naszego Katolickiego Przedszkola „U Lolka” na nowy 2020-2021 rok.

4. Rekolekcje wielkopostne będziemy przeżywali od 3 niedzieli Wielkiego Postu – 15,16.17 marca 2020 r., które wygłosi ks. dr. Jacek Uchan.

5. W tygodniu przypada I Piątek oraz I sobota miesiąca. Adoracja NS od godziny 15.00